• Doğan Kaymaklı Kadayıf

Hakkımızda

Bir Başarı Hikayesi

Tatlı; Doğu ve güney kültüründe masalardan eksik olmayan ve gerek yemeklerden sonra gerekse de gün içinde tüketilen bir yiyecek türüdür. Tatlıya bu kadar düşkün bir toplum olmamızdan kaynaklanan tatlı talebini karşılamak için ortaya çıkan rekabetin çok fazla olduğu bir gerçektir. Ustalık ve beceri özellikleriyle dikkat çeken işletmeler, artan rekabetle birlikte çeşitli yöntemlerle tüketicinin gözünde yeni değerler oluşturarak ayakta kalmaya çalışmaktadırlar. Doğan Kaymaklı ise 43 yıldır bu sektörün içinde başarıyla ayakta kalmış bir işletme olarak göze çarpmaktadır.

Geçmişimiz

Doğan Kaymaklı 1974 yılında Adana Emniyet Müdürlüğü civarında (Bakımyurdu Caddesi) kurulmuştur. O zamandan beri yeri hiç değişmeden müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Misyonumuz

43 yıllık tecrübesiyle yarattığı kendine has lezzetleri ile, gerekli sertifikalar eşliğinde ve hijyen koşullarını ön planda tutarak, müşterilerinin tatlıya olan ihtiyaçlarını damak tatlarına hitap ederek karşılamaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerinin gözünde güvenilir bir imaj oluşturarak, daha çok tüketiciye ulaşmak ve daha iyi hizmet vermek adına, markalaşarak önce yerel daha sonra ulusal alanda büyümektir.

Doğan Kaymaklı © 2018 - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz görsel ve metin kullanılması yasaktır.